V edycja Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju

Rozpoczęła się rekrutacja do V edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju, która odbędzie się w II połowie lipca 2015 r. w Warszawie.  Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 kwietnia 2015 r. pod adresem e-mail: akademia[at]gdos.gov[dot]pl.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin są dostępne na stronie www.gdos.gov.pl, www.projekty.gdos.gov.pl oraz www.poczujnature.pl.

Ruszył Blog E-wolontariatu

Miło nam poinformować, że wystartował Blog E-wolontariatu - miejsce, w którym promuje się najciekawsze akcje i społeczności z Polski i świata, dostarcza ciekawostek z zakresu wykorzystania nowych technologii w projektach społecznych i praktycznych porad, dotyczących współpracy z internetowymi społecznościami. Na łamach bloga znajdziecie również kalendarz ciekawych wydarzeń i giełdę ogłoszeń e-wolontariackich. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Ogólnopolska konferencja Youth in Leadership

Projekt skierowany jest do studentów, działaczy lokalnych oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się jak sprawnie zarządzać. Umożliwia młodym liderom spotkanie z najlepszymi przywódcami z Polski i zagranicy. Na tegorocznej edycji gościć będziemy m.in. prof. Cezarego Wójcika – Dyrektora Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN, założyciela i Dyrektora Center for Leadership.

Portal dlaStudenta.pl

Portal dlaStudenta.pl posiada dedykowany dział Kariera/Praca, gdzie codziennie publikowane są aktualne oferty pracy, praktyk i staży selekcjonowane z myślą o studentach:  zobacz

Serwis megga.pl

Serwis pracy Meega powstał w 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji online. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Pracodawcami i Kandydatami.

mar 2015

Program KARIERA

Ruszyła 12 edycja Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu. Aplikować do niego mogą studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 30 roku życia, przesyłając zgłoszenia do 6 maja 2015 r.

Więcej informacji w załączniku.

mar 2015

Targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów

18 i 19 marca odbędzie sie trzecia warszawska edycja targów pracy i praktyk - Absolwent Talent Days.

sty 2015

Konkurs GFT Polska

Zgłoś swój pomysł na innowację IT. Weź udział w konkursie GFT Polska "DigITal Banking".