Zapraszamy studentów  i absolwentów  (do 30 lat) do rejestracji na bezpłatne  szkolenie, które odbędzie się już  16 lutego w Olsztynie.
Jeśli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu przywództwa, komunikacji, zarządzania projektami, ekonomicznych aspektów zarządzania organizacją - nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj. Szkolenia odbywa się w godzinach 9:00 - 18:00. Uczestnicy otrzymują imienny, numerowany i bezterminowy certyfikat. Zgłoszenia do 10 lutego do godz. 23:59  (liczba miejsc ograniczona).

REJESTRACJA tutaj

WIĘCEJ PRZECZYTAJ