Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych – Pracodawców zakończył realizację projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego efektem jest powstanie ogólnodostępnego portalu ABC STANOWIENIA PRAWA stanowiącego pakiet informacyjny „jak skutecznie monitorować prawo” w kraju.

Celem głównym projektu jest podniesienie jakości i poprawa skuteczności monitorowania zmian prawa gospodarczego i pracy na poziomie krajowym przez reprezentatywne,  branżowe i regionalne organizacje pracodawców i pracowników, organizacje pozarządowe poprzez zastosowanie zaproponowanego przez Partnerstwo modelu monitoringu.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PORTALEM: TUTAJ
Ww. portal bezpłatnie umożliwia: udział w procesie tworzenia prawa poprzez zgłaszanie uwag poprzez narzędzie on-line oraz
zwiększenie wiedzy w zakresie procesu stanowienia prawa, odbycie szkoleń e-learning i uzyskanie certyfikatu ukończenia szkoleń e-learning
bieżące śledzenie zmian prawa. Co ważniejsze, bezpłatnie upowszechnia autorski model monitoringu zmian prawa gospodarczego i pracy Realizatorów projektu w postaci poradnika do pobrania, dzięki któremu każda organizacja bez względu na wielkość i rodzaj działalności może nauczyć się jak monitorować prawo, by wykorzystać to w swojej działalności.