(Warszawa, 25.09.2018) – Ruszyła rejestracja na Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka - TransLogistica Jobs’2018, które odbędą się w dniach 6 – 8 listopada 2018 r. w warszawskim Centrum Expo XXI.  To jedyna wystawa pracodawców w Polsce, gdzie można spotkać w jednym miejscu tak wiele czołowych firm z rynku logistycznego, które prezentują całe spectrum ofert pracy dla kandydatów o różnych kompetencjach i wykształceniu.

Szczegóły na temat rejestracji i programu Pierwszych Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs’2018 – można znaleźć na stronie: www.targipracytsl.pl