Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydał rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni w naszym kraju w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.   Zajęcia dydaktyczne prowadzone w WSIiZ na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych zostają zawieszone do odwołania (Zarządzenie Rektora WSIiZ z dnia 12 marca 2020r.).  Zawieszone  jest kształcenie, a pracownicy uczelni będą pracować w ograniczonym wymiarze. Kiedy wrócimy do normalnego trybu funkcjonowania, tego jeszcze nie wiemy. Proszę więc o śledzenie naszych dalszych komunikatów. Z związku z tym nadal obowiązuje zmieniona organizacja pracy. Wszelkie sprawy prosimy zgłaszać drogą elektroniczną:

1. Sekretariat Uczelni/Rektorat – owsiiz[at]owsiiz.edu[dot]pl , numer  telefonu : 89 534 32 03 (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 12.00)
  2. Dział Studiów – dzial.studiow[at]owsiiz.edu[dot]pl,  telefon 663-735-306
  3. Biblioteka – biblioteka[at]owsiiz.edu[dot]pl
  4. Księgowość – kwestura[at]owsiiz.edu[dot]pl
  5. Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń – podyplomowe[at]owsiiz.edu[dot]pl, tel.: 667 737 817

Dodatkowe informacje – Biblioteka:

1. Wypożyczanie i przyjmowanie książek w bibliotece na ww. okres zostaje wstrzymane.
  2. Kary za przetrzymanie książek nie będą naliczane.

Dodatkowe informacje – Kwestura:

1. Prośbę o wystawienie faktury należy zgłaszać drogą elektroniczną po dokonaniu wpłaty. Faktury będą wysyłane przez email.
  2. Wszystkie wpłaty będą księgowane na bieżąco więc prosimy pilnować terminów opłat.

Dodatkowe informacje – Dział Studiów:

1. Wszelkie podania/wnioski i prace zaliczeniowe prosimy wysyłać drogą elektroniczną (dzial.studiow[at]owsiiz.edu[dot]pl) lub pod numerem telefonu: 663 735 306.
  2. Gotowe prace dyplomowe wraz z kompletem dokumentów zaleca się wysyłać pocztą na adres Uczelni oraz obowiązkowo wersję elektroniczną na ww. adres email.
  3. Egzaminy dyplomowe w okresie zawieszonych zajęć dydaktycznych nie będą się odbywać.
  4. Prośbę o wydanie zaświadczenia należy zgłaszać wcześniej drogą elektroniczną oraz określić preferowaną opcję odbioru (scan przez email lub pocztą tradycyjną).
  5. Wszystkie dodatkowe zaliczenia zostają odwołane. Jeżeli ktoś jeszcze nie zaliczył wszystkich przedmiotów w semestrze zimowym proszony jest o pilne wysłanie podania o warunkowe zaliczenie przedmiotu.
  6. Ważność legitymacji studenckich w tym okresie nie będzie przedłużana.

JM Rektor

dr Lucyna Kwiatkowska

Życzenia Wielkanocne  JM Rektor dr Lucyny Kwiatkowskiej

2020

Komunikat JM Rektora WSIiZ: Zajęcia dydaktyczne zawieszone do odwołania.

2020

Informacja Rektora  o możliwości wsparcia studentów

Zmiana organizacji pracy w Uczelni

2020

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!

Komunikat Rektora

2020

Komunikat Rektora WSIiZ w sprawie rekomendacji związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się korona wirusa