Informujemy, że Ministerstwo Edukacji i Nauki w komunikacie z 12 lutego 2021 roku  podało  ogólne zasady systemu szczepień dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach.

Rejestracja na szczepienia ma zostać uruchomiona w poniedziałek, 15 lutego o godz. 8.00. Zapisy obejmą nauczycieli akademickich urodzonych po 31 grudnia 1956 r.

Nauczyciele akademiccy będą mogli zgłaszać się na szczepienia za pośrednictwem rektorów. Resort  udostępni (OPI BIP) odrębne formularze zgłoszeniowe z zakresem niezbędnych danych.

Po udostępnieniu formularzy (według zapewnień  Ministerstwa ma to się stać jeszcze 12 lutego)  do nauczycieli akademickich będą wysłane wiadomości mailowe, w których będą mogli zadeklarować chęć zapisania się na szczepienie.

Nauczyciel akademicki, który pracuje w więcej niż jednej uczelni lub współpracuje z więcej niż jedną uczelnią, może zgłosić się do zaszczepienia tylko w jednej uczelni. Ministerstwo rekomenduje tę uczelnię, która jest podstawowym miejscem pracy.

Miejsce szczepień będą wybierać rektorzy, według listy punktów szczepień, która zostanie przekazana przez Ministerstwo.

Punkty szczepień będą się kontaktować z rektorami w celu ustalenia terminu szczepień dla danych grup nauczycieli zbiorczo z całej uczelni.

Ministerstwo nie podało żadnych informacji na temat, którego producenta  będą to szczepionki.

Ogólne zasady systemu szczepień dla nauczycieli akademickich

sty

Zmarł prof. dr hab. Jerzy Radecki

gru

Życzenia Świąteczne

2020

Komunikat JM Rektora w sprawie: "Zmian w funkcjonowaniu poszczególnych jednostek organizacyjnych uczelni obowiązujących od 20.10.2020r."

2020

25 Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 - ogladaj razem z nami!

wrz
2020

Jubileuszowa - 25 Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

cze
2020

Uruchamiamy nowe specjalności na kierunku Zarządzanie!