Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie rozpoczął realizację pilotażowego projektu pn. „Support young innovative companies scaling-up their innovative activities in the Single Market”.

Celem projektu jest wsparcie internacjonalizacji i zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw oraz ułatwienie im dostępu do rynków zagranicznych oraz finansowania dalszego rozwoju.

Dla kogo?

młode (do 5 lat działalności) innowacyjne firmy z województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego, zorientowane na wzrost, z potencjałem do ekspansji na rynki zewnętrzne, ze szczególnym uwzględnieniem krajów UE.

Korzyści dla firmy:

„skrojone na miarę” profesjonalne usługi kooperacyjne (partnering services),

udział w szkoleniach,

wzmocnienie przewagi konkurencyjnej.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Wypełniony i podpisany przez upoważnioną osobę formularz zgłoszeniowy (w załączeniu) należy przesłać na adres:

Ośrodek Enterprise Europe Network

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie

Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie

ul. Jagiellońska 91a, 10-356 Olsztyn

Zapraszamy do kontaktu:

Joanna Popiel – Królik e-mail: j.popiel[at]wmarr.olsztyn[dot]pl, tel. 89 512 24 05

Piotr Odoj , e-mail: p.odoj[at]wmarr.olsztyn[dot]pl, tel. 89 512 24 02

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.  Zachęcamy do śledzenia aktualności na http://www.een.wmarr.olsztyn.pl/.

Pliki do pobrania:

2017

Przedsiębiorcy ruszają na podbój zagranicznych rynków!

"Kotarbiński" w Elgnówku

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018  - Galeria

cze
2017

Magisterka na Zarządzaniu! Już jest!!!

2017

Zapraszamy na kurs KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA (CAD)

2017

Konferencja: „Szkoła w dobie rozwoju technologii IT - Udostępnianie, administrowanie, bezpieczeństwo”

2017

Kursy praktyczne dla studentów WSIiZ.