Z przyjemnością informujemy, że od nowego roku akademickiego uruchamiamy nowe specjalności na kierunku Zarządzanie:

1. Psychologia w biznesie

2. Doradztwo personalne i zawodowe.

Programy nowych specjalności zostały opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi firmami z naszego regionu i Polski . Ich przedstawiciele zadeklarowali też m.in. chęć uczestniczenia w procesie kształcenia. Nowości w ofercie są odpowiedzą na zapotrzebowanie na tego typu specjalistów.

PSCYHOLOGIA W BIZNESIE

Specjalność adresowana jest do osób, które chcą zrozumieć, w jaki sposób ludzie funkcjonują w świecie organizacji . Przyszłych menedżerów, przedsiębiorców, pracowników działów marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi oraz analityków finansowych. Psychologia biznesu to nauka, która koncentruje się na rozumieniu kluczowych mechanizmów ludzkich zachowań w kontekście organizacyjnym oraz zachowań zakupowych. Łączy wiedzę z obszaru: motywacji, emocji, uczenia się, z wiedzą na temat komunikacji w biznesie, rekrutacji, motywowania i oceny pracowników i rozwoju odpowiednich kompetencji. Dzięki zdobytej wiedzy teoretycznej z zakresu psychologii ogólnej oraz socjologii będziesz w stanie zauważyć wpływ mechanizmów psychologicznych na procesy związane z postrzeganiem pieniądza, wartości, inwestycji i zachowania na rynkach finansowych. Co więcej, studenci poznają techniki negocjacji oraz mediacji, o których wiedzę zdobędą podczas wielu ciekawych zajęć praktycznych. Absolwenci znajdują zatrudnienie m.in. w : agencjach konsultingowych, reklamowych i PR, centrach badania opinii społecznej . W firmach rekrutacyjnych, szkoleniowych oraz organizacjach pozarządowych.

DORADZTWO PERSONALNE I ZAWODOWE

Celem specjalności Doradztwo Personalne i Zawodowe jest przygotowanie specjalistów w zakresie poradnictwa zawodowego i personalnego, rekrutacji pracowników oraz rozpoznawania ich predyspozycji. Student w ramach wybranej specjalności nabędzie umiejętność pozyskiwania rzetelnych informacji o rynku pracy w Polsce i poza jej granicami. Studenci poznają najnowocześniejsze metody i techniki doradztwa personalnego i zawodowego. Kandydat na studia Doradztwa Personalnego i Zawodowego powinien cechować się chęcią pomocy innym, empatią, szacunkiem dla innych, odpowiedzialnością, rozwagą, opanowaniem, cierpliwością, kreatywnością, twórczością oraz powinien być osobą godną zaufania. Po studiach Absolwent będzie posiadał takie umiejętności jak: efektywne doradztwo personalne i zawodowe w zakresie edukacyjno-zawodowym, umiejętność pozyskiwania informacji o rynku pracy i o zawodach, umiejętność, diagnozowanie i analizowanie indywidualnych predyspozycji osób.

"Olsztyński Kotarbiński" - Kompetencje, umiejętności, kwalifikacje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną: www.owsiiz.edu.pl/rekrutacja

sie

cze

Uruchamiamy nowe specjalności na kierunku Zarządzanie!

Komunikat JM Rektora WSIiZ: Zajęcia dydaktyczne zawieszone do odwołania.

Informacja Rektora  o możliwości wsparcia studentów

Zmiana organizacji pracy w Uczelni

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!

Komunikat Rektora