Kurs: KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA (CAD)

Celem kursu jest:  zdobycie przez słuchaczy wiedzy z zakresu zasad sporządzania rysunków technicznych typowych części maszyn i urządzeń, umiejętności  wykonywania rysunków technicznych maszynowych z wykorzystaniem oprogramowania CAD,

Organizacja Kursu:

- Kurs zostanie uruchomiony w przypadku zebrania się minimum 15 osobowej grupy. Początek zajęć zaplanowano na połowę maja.

- Zaplanowano trzy dwudniowe zjazdy (sobotnio-niedzielne) po 8 godzin lekcyjnych każdego dnia. Zjazdy odbywać się będą co dwa tygodnie (szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany po zebraniu grupy).

- Zajęcia zaplanowano w  dwunastu tematycznych blokach  - 4 godzinnych - zajęć laboratoryjnych. W sumie 48 godzin dydaktycznych (45-minutowych).

- Kurs kończy się dwugodzinnym egzaminem, podczas którego zdający ma wykonać rysunek w programie AutoCAD zgodnie z wymaganiami określonymi w zadaniu.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzyma: zaświadczenie o uczestnictwie w kursie (w przypadku co najmniej 90% obecności na zajęciach) , oraz certyfikat potwierdzający umiejętność wykonywania rysunków technicznych w programie AutoCAD na poziomie początkującym
w przypadku uzyskania na egzaminie minimum 75 punktów na 100 punktów.

Zajęcia prowadzą: dr inż. Krzysztof Jasiński, mgr inż. Bogdan Bach

Cena kursu: 1900 zł, dzięki dofinansowaniu z UE płacisz jedyne 440 zł  (190 zł. tzw. 10% wkładu własnego i 250 zł kaucji gwarancyjnej, która po ukończeniu kursu jest refundowana)

Informacje dodatkowe  i zapisy pod mailem: krzysztof.jasinski[at]owsiiz.edu[dot]pl

2017

Przedsiębiorcy ruszają na podbój zagranicznych rynków!

"Kotarbiński" w Elgnówku

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018  - Galeria

cze
2017

Magisterka na Zarządzaniu! Już jest!!!

2017

Zapraszamy na kurs KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA (CAD)

2017

Konferencja: „Szkoła w dobie rozwoju technologii IT - Udostępnianie, administrowanie, bezpieczeństwo”

2017

Kursy praktyczne dla studentów WSIiZ.